Noclegi w Sudetach – idealne dla rodzin

Sudety to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Można tu również spokojnie odpocząć całą rodziną. Przygotowaliśmy zestawienie wspaniałych noclegów, w których można odciąć się od zgiełku miasta i po prostu się wyłączyć od otaczającego świata.

Szalka

Szalka to obiekt noclegowy, który swoim wyglądem już bardzo ciekawi. Mieści się na drewnianej platformie i jest idealnym miejsce, by sobie spokojnie odpocząć. W dodatku możecie zamówić tutaj domowe produkty jak jajka, mleko, wędlina czy miód. Warto wybrać się na spacer i posłuchać śpiewu ptaków.

https://www.noclegowo.pl/klodzko/r69879-szalka/

Osada Widok na Góry

Jak sama nazwa znajdziemy tu niezwykły widok na góry – Śnieżnik czy Czarną Górę. W dodatku osada ta to bardzo komfortowe domki, wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Spacerując, można natknąć się na jelenie czy sarny. To będzie prawdziwe spotkanie z naturą.

https://www.noclegowo.pl/polanica-zdroj/r68670-osada-widok-na-gory/

Willa Skała

W Karpaczu znajduje się piękna Willa również z widokiem na góry – taras, gdzie można napić się kawy lub zjeść śniadanie całą rodziną. W zimne dni świetnym pomysłem będzie lampka grzanego wina przy kominku. Obiekt jest przystosowany dla całych rodzin oraz osób niepełnosprawnych na wózku. Na podwórku jest również piaskownica, w której dzieci mogą się bawić.

https://www.noclegowo.pl/karpacz/55-skala-nowoczesna-willa/